سیاست مرجوعی و عودت

شرایط مرجوعی کالا در جام سنگی

1. مدت زمان گذشته از خرید

 

2. نو بودن و در وضعیت اولیه بودن کالا

در صورتی که به هر دلیلی مایل به مرجوع کردن محصول مد نظر خود دارید، باید توجه داشته باشید که یکی از شروط اصلی در باز پسگیری کالا، عدم استفاده از آن می‌باشد؛ در صورتی که شما درخواست مرجوع یا تعویض گلدانی را که خریداری کرده‌اید را دارید، باید درخواست خود را پیش از استفاده از آن محصول، ثبت نمایید. پس اگر در خرید خود مردد هستید، دقت داشته باشید که تا پیش از اطمینان، از آن استفاده نکنید و یا آن را در حالتی نگهداری کنید، که تا زمان مرجوع نو و در وضعیت اولیه باقی بماند.

3. هزینه مرجوعی و حمل و نقل کالا

در صورتی که گلدان ارسال شده، هیچگونه مشکلی نداشته باشد و تنها علت مرجوع کردن آن، عدم رضایت خریدار از مواردی مانند رنگ، ظاهر و موارد مشابه باشد؛ در اینگونه موارد، هزینه حمل و نقل محصول بر عهده خریداری می‌باشد.

شرایط و قوانین عودت کالا در جام سنگی

1. تفاوت در مشخصات یا ظاهر محصول نسبت به اطلاعات محصول در سایت

  1. این تفاوت ظرف مدت 24 ساعت یا 1 روز کاری باید به فروشگاه جام سنگی اطلاع داده شود.
  2. در صورتیکه این تفاوت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و به صورت پلمپ به فروشگاه جام سنگی بازگردانده شود در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.
  3. مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

2. وجود ایراد در کالای خریداری شده

  1. در صورت وجود مشکل و ایرادی بر روی محصول، این مشکل باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه جام سنگی اطلاع داده شود.
  2. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه جام سنگی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  3. مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

3. منصرف شدن مشتری از خرید خود

  1. اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه جام سنگی اطلاع داده شود.
  2. اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
  3. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.